Certyfikowane rozwiązania

Natan Plast

Historia marki Natan Plast sięga aż do 2004 roku, kiedy to naszą fabrykę opuściły pierwsze produkty. Poznaj naszą firmę.

Jesteśmy polskim producentem systemów do aranżacji i zabudowy terenów zielonych

Historia marki Natan Plast sięga aż do 2004 roku, kiedy to naszą fabrykę opuściły pierwsze tego typu produkty.

Od tego czasu minęły nie tylko 2 dekady. Zmieniły się również technologia, a co najważniejsze – rozwinęły się nasze kompetencje.

Wysoka jakość potwierdzona technologią, wiedzą i certyfikatami

Na ostateczny wynik naszej pracy (dostarczenie produktów, które spełniają Twoje oczekiwania), składają się istotne elementy.

  • Zaawansowanie technologiczne maszyn, dzięki któremu otrzymujesz produkty o wymaganych parametrach – w terminowo i w ilości, której potrzebujesz.
  • Normy i certyfikaty, które potwierdzają jakość samych elementów, jak i przygotowanie całego zakładu produkcyjnego.

 

Certyfikat EPD

Nasza firma  jako jedyna w swojej branży uzyskała certyfikat EPD w Polsce, co świadczy o naszym zaangażowaniu w zrównoważony rozwój i ochronę środowiska.

Certyfikat EPD (Environmental Product Declaration) potwierdza, że nasze produkty spełniają najwyższe standardy ekologiczne. Dzięki temu wyróżnieniu nasi klienci mają pewność, że wybierają produkty przyjazne dla środowiska, a my umacniamy swoją pozycję lidera w branży. Uzyskanie tego certyfikatu jest dowodem na nasze nieustanne dążenie do innowacji i jakości.

Obecnie dostarczamy wysokiej jakości produkty, które znajdują zastosowanie w wielu obszarach - ogrodnictwa oraz budownictwa

Nowoczesny zakład produkcyjny

Dysponujemy 26 nowoczesnymi wtryskarkami oraz 4  nowoczesnymi liniami technologicznymi do wytłaczania tworzyw polimerowych. Nasz zakład jest wyposażony w roboty, młynki stanowiskowe, dozowniki wielokomponentowe, suszarki i stanowiska po pakowania i konfekcjonowania.

Całość produkcji odbywa się w Polsce, a każdy jej etap znajduje się pod ścisłą kontrolą.

Certyfikowane rozwiązania

Wyrób Budowlany

Deklaracja Zgodności z REACH

Krajowa Ocena Techniczna

Instytut Badawczy Dróg i Mostów

Instytut Techniki Budowlanej

logo-EPD

Deklaracja Środowiskowa Produktu

Poznaj nasze produkty