Referencje

Opinie naszych klientów

REFERENCJE
Warszawa 29/11/2018
Dotyczy : współpracy z firmą NATAN PLAST przy realizacji drogi wewnętrznej na osiedlu domów
mieszkalnych w Warszawie gm. Wawer ul. Celulozy 11
Z uwagi na wymagania Warunków Zabudowy musieliśmy , na naszym osiedlu , wykonać drogę wewnętrzną , która zostanie uznana za powierzchnię biologicznie czynną a wytrzyma obciążenia pojazdów ciężarowych ( konieczność wybierania szamb ) . W sieci znaleźliśmy ofertę firmy NATAN PLAST i zdecydowaliśmy się na współpracę .
Z pełną odpowiedzialnością możemy ją polecić . Zarówno jakość produktu , elastyczność współpracy jak i terminowość była bardzo dobra , by nie powiedzieć perfekcyjna .
Uwaga realizacyjna : przy wykonaniu warstwy biologicznej , którą obsiewamy trawą , musimy pamiętać aby żebra ekopłyty
wystawały ok. 1 cm ponad warstwę humusu

 


 

REFERENCJE 
INTER-BRUK ul. Starowiejska 29 47-400 Racibórz
List referencyjny
Racibórz 11-12-2018
„ Z przyjemnością polecamy firmę NATAN Sp.z o.o. 43-410 Marklowice Górne
ul. Mickiewicza 17B, jako sprawdzonego i rzetelnego dostawcę obrzeży pcv, krat trawnikowych i systemów do montażu tarasów wentylowanych.
Nasza firma współpracuje z firmą Natan Piast od ponad 2 lat i mimo tak krótkiego okresu jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy z naszym partnerem. Zawsze możemy polegać na rzetelności i pełnym profesjonaliźmie pracowników Natan Piast . Terminowość dostaw i przede wszystkim bardzo wysoka jakość produktów Natan Piast sprawia , że produkty te są stale używane w pracach brukarskich które wykonujemy.
Przebieg dotychczasowej współpracy sprawia , że bardzo wysoko oceniamy firmę Natan Piast jako sprawdzonego partnera na budowie i możemy polecić firmę Natan Piast jako profesjonalnego i sprawdzonego producenta obrzeży trawnikowych, krat trawnikowych i systemów do montażu tarasów wentylowanych.
Z poważaniem właścicel Dariusz Drajewicz 

 


REFERENCJE

Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego
Gdańsk 2018-12-03
REFERENCJE
Niniejszym potwierdzamy zastosowanie w ramach realizacji budowy „Dostosowanie budynku do przepisów bezpieczeństwa pożarowego w ZSO nr 6 w Gdańsku, ul. Głęboka 11", kraty trawnikowej N40 w ilości 630m2.
Produkt firmy NATAN został zastosowany do konstrukcji drogi pożarowej, przeszedł pozytywnie próbę przejazdu wozem strażacki z pełnym obciążeniem i został odebrany bez zastrzeżeń przez Straż Pożarną, Inwestora i Użytkownika. Do dnia dzisiejszego nie wpłynęły również zastrzeżenia od użytkownika.
Produkt okazał się być solidny oraz dogodny w montażu. Dużym plusem był świetny kontakt z osobą odpowiedzialną za sprzedaż i szybkie załatwienie niezbędnych formalności.
Jesteśmy zadowoleni z obsługi i z produktu. Polecamy NATAN Sp. z o.o. jako rzetelnego dostawcę podobnych materiałów.  

 


 

REFERENCJE 
Firma WULKAN CHARYCKI PAWEŁ potwicrdza, że Firma NATAN Sp. z o.o., z siedzibą w Marklowicach Górnych przy ul. Adama Mickiewicza I7B w ramach inwestycji budowlanej pt. „Budowa budynku magazynowego z zapieczeni socjalno-biurowym, wiatą na opakowania i wewnętrzną instalacją gazu oraz niezbędną infrastrukturą techniczną w Katowicach przy Al. Rożdzieńskiego" dostarczała Kratkę Trawnikową N40 w ilości 2455 sztuk.
Rekomendujemy firmę NATAN Sp. z o.o. jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowej obsługi Klienta. Doświadczona kadra oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoki poziom obsługi oraz terminowość realizacji powierzonych zadań.
Dostarczony materia] spełnił wszelkie oczekiwania projektantów, wykonawcy oraz Inwestora w/w inwestycji.
Firma NATAN Sp. z o.o. jest godna polecenia przy realizacji wszelkich zadań inwestycyjnych.